Welcome
 
ForumPortalCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Shiko mesazhet pa përgjigje
 Forum TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Rregullat e Forumit

Të gjitha rregullat e forumit tonë janë këtu , dhe ato duhet patjetër ti lexoni para se të postoni !
77Thu Nov 10, 2011 2:36 pm
snowlin42 A new Manner Designer’s Subsequent Take action.
Asnjë mesazh i ri

Prezantohuni !

Pasi të regjistrohi gjëra e parë që duhet të bëni është të prezentoheni në forumin tonë. Duke treguar diçka më shumë për vetën, si psh: emri, mbiemri, vendodhja, okupimi, interesat apo diçka të tillë.
1335Sat Nov 05, 2011 9:56 am
youxieshi When sex scandals become clan battles, everybody's laughing but the victims
Asnjë mesazh i ri

Diskutimet e përgjithshme

Në këtë forum do të bëhen diskutimet e përgjithshme rreth forumit dhe serverave të Vushtria Gaming
22Wed Nov 09, 2011 11:16 am
yidiandiana End in sight for Berlusconi, the great survivor
Asnjë mesazh i ri

Bisedë e lirë (jasht forumit)

Këtu mund të bisedojmë të gjithë për çfarë do që dëshirojmë .
44Fri Oct 28, 2011 10:03 am
zhendeainia Perry Ignites Discussion Over Debates He May Skip
Asnjë mesazh i ri

Pyetje & Përgigje

Në këtë forum mund t'i bëni të gjitha pyetjet në lidhje me CS, apo diqka tjetër, dhe këtu do t'ju jepet ndihma që ju keni nevojë.
18Mon Jul 05, 2010 4:44 pm
LiRcH3. Pytje ?
Asnjë mesazh i ri

Rreth Counter-Strike & CS Tools

Diskutime të ndyshme rreth skenës të CS shqiptare dhe botërore dhe vegla të ndryshme për lojën Counter-Strike .
99Sun Jul 11, 2010 12:16 am
RAMPAGE!!! Download CATCH Maps
Asnjë mesazh i ri

CS Server Tools

Vegla të ndryshme për serverin tuaj (addons,plugins,skins,etj ...)
1012Tue Jul 06, 2010 3:19 am
RAMPAGE!!! Addons Surf Pack !
Asnjë mesazh i ri

Reklamoni CS Servera

Pjesë e forumit dedikuar serverave shqiptar te Kosovës , Shqipërisë , Maqedonisë !
00
Asnjë mesazh i ri

Vushtria Gaming Servers (serverat tonë)

Kjo Pjese e Dedikuar per Serverat tone
57Wed Oct 20, 2010 12:12 am
hiddensTar. Vushtria Deathmatch Server
Asnjë mesazh i ri

Lojra të ndryshme

Single & Multiplayer lojërat për kompjutera.
11Mon Jul 05, 2010 3:37 pm
RAMPAGE!!! Download Chicken Invaders
Asnjë mesazh i ri

Websites

Pjesë e forumit dedikuar webfaqeve shqiptare. Promovo webfaqen tënde ketu.
22Sun Jul 11, 2010 6:57 pm
RAMPAGE!!! Forumi jeeem
Asnjë mesazh i ri

Oferta falas (free)

Oferta falas dedikuar antarve të forumit tonë !
44Mon Jul 05, 2010 4:57 pm
LiRcH3. Domain falas .TK
Asnjë mesazh i ri

Shitje & Blerje

Forumi Shitje/Blerje është i dedikuar të gjithë atyre që kanë dëshirë të bëjnë biznes online, këtu mund të bëni shpallje për shitje, blerje apo mund të beni ndrrime.
00
Asnjë mesazh i ri

Mësime & Tutoriale

Kjo është një ndër forumet më të pasura. Këtu mund të gjeni shumë mësime apo tutoriale të nevojshme, dhe shum trika të fshehura. Shumica e mësimeve apo tutorialeve duhet të jenë në gjuhën shqipe !
1212Mon Jul 05, 2010 3:26 pm
RAMPAGE!!! Bej nickin tuaj n msn me ngjyra !
Asnjë mesazh i ri

Programe falas

Në forumin tonë Freewares and Betas do të postoni apo të gjëni të gjitha programet apo softverët që janë falas apo me kod të hapur
11Sun Jul 04, 2010 10:46 pm
LiRcH3. Counter Strike Source (2010)
Asnjë mesazh i ri

Shporta e forumit

Këtu gjenden temat e fshime të panevojshme ose për shkaqe tjera - që i ka fshi Administratori i forumit !
00
Vushtria Gaming Center | Powered by : hiddensTar Empty
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters
Delete the forum cookies
Kush është në linjë
Kush është në linjëAnëtarët e këtij forumi kanë postuar 104 artikuj
Forumi ka 56 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri shisanyue
1 Përdorues në Linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 1 vizitor
Rekord i përdoruesve në linjë ishte 7 më Sat Jul 03, 2010 7:59 pm

Anëtarët të regjistruar Asnjë
No users have a birthday today
No users are having a birthday in the upcoming 7 days
Legjenda : [ Webmaster ][ Moderator ][ Super Moderator ][ V.I.P ][ Designer ]

Mesazhe të rejaMesazhe të rejaAsnjë mesazh i riAsnjë mesazh i ri  Forumi është KyçurForumi është Kyçur