Welcome
 
ForumPortalCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Lexoni rregullat (PATJETER)

Shko poshtë 
AutoriMesazh
hiddensTar.
Webmaster
Webmaster


Numri i postimeve : 11
Join date : 03/07/2010

Lexoni rregullat (PATJETER) Empty
MesazhTitulli: Lexoni rregullat (PATJETER)   Lexoni rregullat (PATJETER) Icon_minitimeSat Jul 03, 2010 2:58 am

1. Ndalohen rreptësisht reklamat e webfaqeve , forumeve , serverave tjerë , pa lejën e ADMINISTRATORIN të forumit !

2. Spam , flood , mbushja e forumit me tema palidhje - përveç në zonën e lirë (SPAM ZONE)

3. Ndalohen sharje , kërcënime , dhe ofendime të antarve ndaj fejës , nacionalitetit , përkatësisë politike , etj..

3. Ndalohet postimi i temave që kanë përmbajtje të pa lejuar (Softwer ilegal , linka për download ilegal , pornografi )

4. Para se ta postoni ndonjë temë , duhet të kërkoni dhe të shihni ajo tema mos është postuar më herët nga ndonjë antar tjetër !

Me mirkuptim , administratori i forumit - hiddensTar.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://vushtria.forumotion.com
 
Lexoni rregullat (PATJETER)
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Vushtria Gaming Center  :: Rregullat e Forumit-
Kërce tek: