Welcome
 
ForumPortalCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Caktoni PC-n Tuaj kur mu Fik

Shko poshtë 
AutoriMesazh
RAMPAGE!!!

RAMPAGE!!!

Numri i postimeve : 39
Join date : 04/07/2010
Age : 25
Location : Kosova

Caktoni PC-n Tuaj kur mu Fik  Empty
MesazhTitulli: Caktoni PC-n Tuaj kur mu Fik    Caktoni PC-n Tuaj kur mu Fik  Icon_minitimeMon Jul 05, 2010 3:16 pm

Fike PC kur done ti

--------------------------------------------------------------------------------

Shko ne start>>run dhe sheno: shutdown -s -t 3600
Dmth 3600 esht per 1 ore, 7200 esht per 2 ore, 1800 esht per gjys ore dhe 5400 esht per 1 ore e gjys nese don me e ndal shkon ne start>>run dhe shenon: shutdown -a dmth a esht abort

2.Start>>>Run>>>> at 22:23 shutdown -s
e shkruan dmth oren kur deshiron me e u mbyll PC-ja.
Me shum ua preferoj metoden e 2...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Caktoni PC-n Tuaj kur mu Fik
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Cov phooj ywg tuaj tshiab
» Ib hnub tuaj nyeem ib sob lus zoo nyob hauv no
» Thov ceeb toom rau cov tuaj sau Forum Hmoob Catholique
» Neeg Muaj thiab neeg pluag
» Niam Mab Liab Tshwm sim tuaj nyob Medjugorje

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Vushtria Gaming Center  :: Mësime & Tutoriale-
Kërce tek: