Welcome
 
ForumPortalCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Risi Risi Risi !

Shko poshtë 
AutoriMesazh
LiRcH3.Numri i postimeve : 32
Join date : 04/07/2010

Risi Risi Risi ! Empty
MesazhTitulli: Risi Risi Risi !   Risi Risi Risi ! Icon_minitimeSun Jul 04, 2010 10:50 pm

!!< Fitoni 29.25 Dollar $ Me nje Regjistrim >!!

Ne linkun qe gjendet me poshte nese regjistroheni DO TE FITONI SHUMEN RRETH 29.95 dollar Roll Eyes
paret e fituara mund ti dergoni ne banke per terheqje, para se ti dergoni ne akontin tauaj ju duhet ti
shfrytesoni surveit dhe ti njoftoni shoket per kete pastaj kur te arrini shumen 75.00 dollar ateher
mund ti dergoni ne akontin tuaj ose edhe te bleni gjesende me vler nga INTERNETI.

E pa besushme por e vertet regjistrohuni dhe binduni.

KLIKONI LINKUN PER REGJISTRIM:
Kodi:

http://www.AWSurveys.com/

Infogamecenter

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.vushtria-cs.tk
 
Risi Risi Risi !
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Vushtria Gaming Center  :: Mësime & Tutoriale-
Kërce tek: